Přizpůsobte si vánoční půjčku

podnikatelské půjčky a živnostenského rejstříku

Chci si půjčit

Naposledy požádal o půjčku: FrantišekPraha
PanFrantišek dnes o 19:45požádalo4000 Kč.

Musím mít ručitele?

Každá žádost je posuzována individuálně. V některých případech k získání online půjčky nepotřebujete ručitele a ani založení nemovitosti.

Pro koho je půjčka určena?

Půjčka je určena pro klienty s pravidelným příjmem. Proto ji mohou získat i důchodci, studenti nebo maminky na mateřské dovolené. Důležité je mít věk nad 18 let a trvalý pobyt v České republice.

Musím dokládat účel půjčky?

Nemusíte nic dokládat. Peníze můžete použít na cokoliv chcete.

Jednoduchost

Půjčku vyřídíte jednoduše vyplněním online formuláře.

Vybavte vše online a z domu

Půjčku získáte online bez zbytečné návštěvy pobočky.

Půjčka bez ručitele

Online půjčku můžete získat i bez ručitele nebo založení nemovitosti.

Vysoká míra schválení

Půjčky, které zprostředkujeme mají vysoké procento schválených žádostí.

I bez potvrzení o příjmu

Online půjčku můžete získat i bez potvrzení o příjmu.

Půjčka na míru do 5000 Kč

Nastavte si výšku půjčky podle svých potřeb.

"Když nutně potřebujete peníze, prvořadá je rychlost. To je to, co na online půjčce oceňuji nejvíce. Dostanu peníze tehdy, když je opravdu potřebuji."

Hana, Břeclav

Máte zájem o online půjčku i vy?

Vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni poskytovatelem

Chci si půjčit
Podnikatel
Proúspěšné schválení půjčky pro podnikatele stačí váš mobilní telefon a připojení k internetu.Nejprve vyplňte žádost o půjčku a očekávejte telefonát od operátorky, která během chvilky ověří vaši žádost a doplní zbývající potřebné údaje.
455/1991 Sb.Živnostenský zákon - Zákony pro lidi
(4) Zjistí-li živnostenský úřad, že zápis do živnostenského rejstříku nebyl proveden v souladu s rozhodnutím o udělení koncese, nebo že údaje, které se zapisují do živnostenského rejstříku a nejsou obsahem rozhodnutí o udělení koncese, neodpovídají s
půjčka bez registru – Půjčky od soukromých osob
Dobrý den, poptávám úvěr 380 tisíc na konsolidaci svých dvou nevýhodných půjček. Ráda bych vše sloučila do jednoho úvěru. Jsem zaměstnaná na plný úvazek s platem 17. 500,- Kč čistého.
Okresní hospodářská komora Kroměříž -
Okresní hospodářská komora Kroměříž. Hospodářská komora působí v okresu Kroměříž od roku 1995. Je samostatný právní subjekt a součást celorepublikové sítě Hospodářské komory České republiky (podle Zákona o Hospodářské a Agrární komoře ČR, č. 301/1992
Únor | 2015 | Chýský Lorenc
Ministerstvo průmyslu a obchodu zpracovalo novelu živnostenského zákona, která nabyla účinnosti dne 1.1.2015. Novela má zlepšit podnikatelské prostředí v České republice, přičemž sleduje především dva cíle – snížení administrativní zátěže a ochranu o
Zákaznická karta JIP | JIP východočeská a.s. ze skupiny JIP
Vážení obchodní přátelé, JIP zákaznická karta umožňuje všem držitelům výpisu z živnostenského rejstříku (dříve držitelům živnostenského listu) nakupovat na našich prodejnách Cash&Carry za výhodnější podnikatelské ceny.* Pro registraci JIP zákaznické
Česká pošta - pobočky, PSČ, kontakty, Sledování zásilek
Od roku 2007 takČeská pošta vydává výpisy z katastru nemovitostí, živnostenského rejstříku a obchodního rejstříku. Na 74 tzv. kontaktních místech České pošty je vydává na počkání, na všech poštách je lze objednat k dodání do vlastních rukou.
Dlužit je legální, nesplácet ne - Půjčky a dluhy
Dlužit je legální, nesplácet ne Pokud se budeme bavit o poskytování různých půjček a úvěrů, pak spadají do vázané živnosti, u které dle živnostenského zákona musí poskytovatel, případně zprostředkovatel, doložit středoškolské vzdělání s maturitou neb
Půjčka i pro začínající podnikatele bez registru a ...
Využijte speciální podnikatelské půjčky, ... K žádosti o úvěr je často nutné předložit výpis z živnostenského rejstříku, potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu a dalším státním organizacím či ověřené daňové přiznání.
Půjčky pro podnikatele a OSVČ - bankovní i nebankovní půjčky
Půjčka pro podnikatele na podnikatelské účely. Podívejte se do našeho reklamního katalogu půjček a projděte si jednotlivé možnosti, které v tomto směru přinášejí jak banky, tak i nebankovní společnosti. Jejich půjčky se mohou lišit možnostmi využití.